اعتبار و سابقه

اعتبار و سابقه را میتوان با معیارهای ارزیابی و انتخاب خدمات و محصولات، بررسی کرد. اگرچه تنها و یا با اولویت ترین معیارنیست اما می‌تواند شمه‌ای از فعالیت و نوع تفکر شرکت را به نمایش گذارد.
به شخصه، همیشه شرکتی را انتخاب می‌کنم که در نگاه مدیرانش، نوآوری، خلاقیت و احترام به مشتری وجود داشته باشد.

مقدمه ای بر اعتبار و سابقه سیتکو

سال ۱۳۸۱ در خلال سفر ریاست جمهوری به هندوستان همراه با هیاتی از مدیران عامل شرکت های عضو انجمن‌شرکت‌های‌انفورماتیک ایران و بازدید از مراکز پیشرفته ICT آن کشور،‌ مدیران چند شرکت اصفهانی با بررسی و تحقیق و تبادل نظر با طرف های هندی به این نتیجه رسیدند که شرکت NIIT با بیش از دو دهه اعتبار و سابقه در زمینه آموزش ICT و همکاری با شرکت های بین المللی در زمینه تولید نرم افزار و به روزآوری مستمر سیلابس های درسی آنان با استفاده از پشتوانه قوی R&D می تواند انتخاب مناسبی برای اخذ نمایندگی در ایران و ایجاد مرکز آموزشی معتبر و بین المللیICT در اصفهان باشد.
 

افتتاح اولین و بزرگترین مرکز بین المللی آموزشی IT در ایران

با تلاشهای مستمر بنیان‌گذار شرکت سیتکو و همکاری کمیته استان اصفهان انجمن شرکت های انفورماتیک ایران، مراحل رایزنی و عقد قرارداد با NIIT هندوستان انجام و با مشارکت و سرمایه گذاری، اعتبار و سابقه ی ۱۹ شرکت مطرح استانی در زمینه آموزش، تولید و توسعه نرم افزار و سخت افزار، شرکت بین المللی سروش سپاهان با نام اختصاری سیتکو، در مهرماه ۱۳۸۲ با حضور معاونت طرح و برنامه استانداری اصفهان و مشاور ICT استانداری افتتاح گردید.
سیتکو، از بدو تاسیس در زمینه های آموزش، مدیریت و برون سپاری پروژه های نرم افزاری، ایجاد اولین مرکز کاریابی تخصصی حوزه IT در کشور فعال بوده است.
سیتکو، در سال ۱۳۸۷، دارای بیش از ۲۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور بوده و تاکنون بیش از ۳۵۰۰ نفر را در زمینه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات آموزش داده است که عمدتا یا در مشاغل مهم در شرکتهای معتبر فعال IT به کارگمارده شده اند و یا مستقیما به کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات روی آورده اند.
 

NIIT کیست؟

NIIT هندوستان در سال ۱۹۸۱ تاسیس گردید. این موسسه اکنون دارای بیش از ۷۵۰ مرکز در ۴۰ کشور جهان بوده و سالیانه بیش از پانصد هزار دانشجو را آموزش می‌دهد.
NIIT در سه حوزه کالج آموزشی، شرکت تخصصی آموزش و مهارتها، شرکت تخصصی ایجاد فرصتهای شغلی در هند و با هدف اولیه تربیت منابع انسانی برای شرکتهای IT هند، فعالیت خود را آغاز و اکنون در سراسر جهان به این مهم می‌پردازد.
NIIT تنها شرکت آسیایی با اعتبار و سابقه آموزشی است که در فهرست IDC آمریکا در زمره برترین شرکتهای آموزشی جهان قرار داشته و ۴ سال متوالی جزو ۱۵ شرکت برتر این لیست بوده است.
NIIT همواره مقام اول آسیا را در زمینه آموزشی و تکنولوژیکی فن‌آوری اطلاعات و مدیریت داشته و همکار تکنولوژیک شرکتهای بزرگی نظیر مایکروسافت، اوراکل، آی‌بی‌ام و سان است.
 

آموزش بین المللی و استاندارد با کلاس جهانی

این شرکت از سال ۱۹۹۴ دارای مدرک ISO 9001 و از سال ۲۰۰۱ دارای مدرک SEI CMM Level5 است و با تعریف استانداردهای جهانی در زمینه آموزش توانسته است به ویژگیهای زیر دست یابد؛

* ارائه آموزشها با متدولوژی نوین و مبتنی بر پیشرفته ترین روشهای آموزش مجازی و حضوری به صورت توأم

* مشارکت مؤثر دانشجو در فراگیری از طریق بحث و درگیر شدن در پروژه های گروهی

* درگیر شدن در پروژه های مؤثر کاربردی مطابق با جدیدترین محتوای علوم IT

* برگزاری آزمونهای Online و بسیار سخت‌گیرانه برای حفظ کیفیت آموزشی

* حرکت در مسیرهدفمند آموزشی با ساختارهای منسجم و منطبق بر نیاز منابع انسانی شرکتهای تکنولوژیک
 

یک موقعیت استثنایی در ایران

سیتکو، نماینده انحصاری موسسه NIIT در ایران است. شرکت کنندگان در دوره های دوساله سیتکو، ضمن اخذ مدارک معتبر بین‌المللی NIIT و فراگیری حرفه‌ای مباحث IT و آمادگی کامل جهت جذب در مشاغل مرتبط، در صورت تمایل به ادامه تحصیل قادر خواهند بود در موسسات هم پیمان NIIT در کشورهای کانادا، استرالیا، نیوزیلند، انگلیس و ایرلند ادامه تحصیل داده و مدارک معتبر را از همان دانشگاهها اخذ نمایند.
 

راحت در شرکت معتبر استانی استخدام شوید!

سیتکو – از تابستان ۱۳۹۵ – با تعریف ساختاری جدید و همکاری با شرکتهای استانی مطرح تولید و توسعه در حوزه IT، اقدام به تشکیل دوره های اختصاصی برای ورودی مشاغل و پستهای شرکتها و ارتقاء پست های درون شرکتی نموده است. دانشجویان برتر حاضر در این دوره ها، به شرط گذراندن آزمونهای استعدادیابی، روانشناسی، فرهنگ اجتماعی و دانش‌تخصصی، بصورت تضمین شده در شرکتهای عضو طرح، استخدام خواهند شد.
 

راحت استخدام کنید!

به منظور کاهش هزینه های استخدام و همچنین یافتن افراد کاملا متناسب با شغل، سیتکو، با استفاده از دانش فنی و تجربه موجود در NIIT و با نیازسنجی از شرکتهای استانی، تمهیدات و استانداردهایی را تعریف کرده که برمبنای آنها ضمن ایجاد استاندارد استخدامی، میتواند با تکیه بر بانک اطلاعات توانمندیهای استان، گزینه های مناسب را به شرکتها پیشنهاد دهد.
 

و یک سورپرایز دیگر!

سیتکو، به پشتوانه اعتبار و سابقه خود و ارتباطات بسیارعالی با شرکتهای تولیدکننده، برخورداری از مجموعه سهامداران برگزیده در استان و همچنین توان NIIT و تجربه و تخصصی که به دانشجویان خود انتقال می‌دهد، توان عقد قرارداد با طرفهای ایرانی و خارجی در زمینه تولید نرم افزار و آپ موبایل و مدیریت پروژه و برون سپاری به دانشجویان و علاقمندان داخل ایران را دارد. از بارزترین نمونه های انجام شده و موفق میتوان به پروژه های برون سپاری مشترک با شرکت بین اللمللی سیستمها و اتوماسیون- ایریسا (برترین شرکت نرم افزاری کشور در ۲۰ سال اخیر) اشاره کرد.
 

و این پایان راه نیست…

سیتکو، از سال ۱۳۹۴، فعالیتهای حرفه ای جدیدی را در ایده های نو و به روز دنیا در زمینه های مختلف بازی سازی، شبیه سازی قطعات صنعتی، گسترش بازیهای مجازی، فن‌آوری‌های نوین صنعتی و … شروع کرده و پروژه های پایلوت مختلف تجاری-آموزشی را در این حوزه ها شروع و با موفقیت به پایان رسانیده است. نیمه دوم سال ۱۳۹۶، فرصتی برای رونمایی کامل این فعالیتهای حرفه ای در سطح کشور خواهد بود.
همایون یزدان پناه - اعتبار و سابقه سیتکو
محمد اطرج - اعتبار و سابقه سیتکو
خواجه ارزانی - اعتبار و سابقه سیتکو
 مهروترا رامشوار -  اعتبار و سابقه سیتکو
الینا فروغی پور - اعتبار و سابقه سیتکو
اباذر نفیسی - اعتبار و سابقه سیتکو
همایون یزدان پناه
مدیر عامل
و عضو هیأت مدیره شرکت سیتکو

از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴

محمد اطرج
مدیر عامل
شرکت سیتکو
از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۰

حمید خواجه ارزانی
مدیر عامل
شرکت سیتکو
از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۱

رامشوار مهروترا
مدیر مرکز آموزش و مدیر مراکز
NIIT در ایران

از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲

الینا فروغی پور
مدیر عامل
شرکت سیتکو
از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۳۹۴

اباذر نفیسی
مدیر عامل
شرکت سیتکو
از سال ۱۳۹۵ تا کنون