تضمین اشتغال عنوان اولین دوره آموزشی استخدامی با همکاری شرکت آیپا

اولین دوره‌ی آموزشی تضمین اشتغال با همکاری شرکت همراه نرم افزار ایده پردازان آموزش، شکل گرفت. این دوره از ابتدای آبان‌ماه ۱۳۹۵ با توجه به نیازهای شغلی شرکت آیپا تدوین گردید و از ۱۵ آبان با ثبت نام از ۱۰ نفر آغاز شد.

شرکت کنندگان طی یک دوره ۳۵ ساعتی با سرفصلهای مدنظر شرکت ایده پردازان آموزش دیدند. این آموزشها بصورت تخصصی و کاربردی و پروژه محور اجرا شد. بعنوان امتحان نهایی دوره، شرکت کنندگان طی ۸ ساعت، یک پروژه عملیاتی را تحویل دادند. همه ی مراحل طراحی، تولید، تست و اجرا در محل شرکت سیتکو انجام شد.
کارجویان در دوره آموزشی تضمین اشتغال، به بازآموزی مهارتهای مرتبط با اشتغال نیز قرارگرفتند. مفاهیمی مانند کنترل استرس، مواجه به نواقص تجهیزات، رفتارهای تیمی و تستهای تخصصی نرم افزار. این آموزشها و امتحانات به دو صورت محسوس و نامحسوس و توسط نماینده سیتکو، مدرس دوره و نماینده شرکت آیپا انجام گرفت.
خروجی این دوره‌ی تضمین اشتغال، سه نفر نیروی کاملا مستعد و توانمند برای شرکت ایده پردازان بود. این افراد برای یک دوره سه ماهه با حقوق کامل استخدام شدند. هزینه های دوره به تناسب رتبه افراد، توسط آیپا به کارجویان بازگردانده شد.

درباره شرکت ایده پردازان، در اینجا بیشتر می‌توانید بخوانید….

آیا دوره های تضمین اشتغال مفید است؟ نظرات ۳۶۰ درجه ای را بشنوید:

۱٫ نفر برتر دوره آقای مهندس ….
۲٫ مدرس دوره آقای مهندس صالحی
۳٫ مدیرعامل شرکت آیپا آقای مهندس مرتضوی منش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *